• Product Image

Etiketler: Ucuz Yüksek Performans Ruiyan RY3306 Optik fiber tanımlayıcı 800 1700nm RY ID3306 Canlı fiber tanımlayıcı Dedektörü Toptan, Yüksek Kalite Yüksek Performans Ruiyan RY3306 Optik fiber tanımlayıcı 800-1700nm RY-ID3306 Canlı fiber tanımlayıcı Dedektörü Toptan, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Yüksek Performans Ruiyan RY3306 Optik fiber tanımlayıcı 800-1700nm RY-ID3306 Canlı fiber tanımlayıcı Dedektörü Toptan
RY-3306ID Optik fiber tanımlayıcı hızla yönünü belirlemek iletilen fiber ve göreli çekirdek güç herhangi bir hasar olmadan bükülmüş elyaf için. Trafik mevcut, aralıklı sesli sesi aktif olduğunu. , WF3306B optik fiber tanımlayıcı de tanımak modülasyon gibi, 270Hz, 1 kHz ve 2 kHz. Zaman onlar tespit etmek için kullanılan frekans, sürekli sesli sesi aktif olduğunu. Dört adaptör kafaları mevcut vardır: Ø0. 25, Ø0. 9, Ø2. 0 ve Ø3. 0. , WF3306B optik fiber tanımlayıcı 9 V alkalin pil ile çalışır. Özellikleri-TEK TUŞ işlemi ile kolay kullanımlı. -Verimli tanımlar trafik yön ve frekans tonel (270Hz, 1 KHz, 2 KHz) sesli uyarı ile. -Görüntüler göreceli çekirdek güç. -Daha doğru testi ile Güneşlik. -Kolay yerine adaptörler. -Dayanıklı metal konut ve kaliteli inşaat. -Düşük güç göstergesi.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 15cm x 12cm x 8cm (5.91in x 4.72in x 3.15in)
Model Numarası Ruiyan RY3306
Marka Adı Joinwit

Bir değerlendirme yazın

Note: HTML is not translated!
    Bad             Good

Yüksek Performans Ruiyan RY3306 Optik fiber tanımlayıcı 800-1700nm RY-ID3306 Canlı fiber tanımlayıcı Dedektörü Toptan

₺901.41


şartname


İlgili ürünler

Satış
Ücretsiz kargo Fiber Optik cleaver Bıçak için Sumitomo FC-6S ile 12 pozisyonlar fibra optica lamina de cutel o
Ücretsiz kargo Fiber Optik cleaver Bıçak için Sumitomo FC-6S Belirli Ayrıntıları: Fiber Optik Bıçak için sumitomo FC-6S fiber cleaver bıçak ile 12 kesim pozisyonları Ürün Açıklaması: Fiyat için 1 pc YENI Bıçak Fiber Cleaver ile uyumlu Üretici Açıklama: Bizim yedek cleaver bıçakları son sadece
₺54.63
Satış
10/100 M SM Dubleks SC 2RJ45 100 KM Harici Güç Hızlı Ethernet Medya Dönüştürücü ile UTP
10/100 M SM Dubleks SC 2RJ45 100 KM Harici Güç Hızlı UTP Ethernet ile WDM Media Converter Fiber Medya dönüştürücü 10/100 Mbps akıllı bir tür, adaptif ve hızlı Ethernet dönüştürücü cihazlar. bu uygulamak bükülü arasında veri iletim elektrik sinyalleri ve optik sinyalleri ağ bağlantısı iki tip medya. Bu
₺600.94
Satış
ZTE GPFA 4 port kurulu C + + C220 için kullanımı ile GPON OKT 4 modülleri dahil, orijinal ZTE GPFA GPON
ZTE GPFA 4 port kurulu C + + C220 için kullanımı ile GPON OKT 4 modülleri dahil, orijinal ZTE GPFA GPON Fotoğraflar:
₺1 584.30
Satış
Toptan 2 adet yeni ürün dwdm ekipmanları 19in 1U rafa C21-C60 40 kanal DWDM MUX DEMUX modülü tek lif
19in 1U rafa C21-C60 40 kanal DWDM MUX DEMUX modülü açıklama DWDM çoklu-kanal multiplexer/demultiplexer (Mux/DeMux ) İTÜ kanal aralığı 100 GHz üzerinde modülleri mevcuttur. onlar düşük kaybı göstermek, sıcaklık herhangi sistemi uygulama insensitivity ve güvenilir performans. Fixed Mux/DeMux modülleri teklif düşük
₺12 505.04
Satış
200 pcs SC APC Tekli Simplex Fiber optik adaptör SC-SC Fiber Bağlantı
Bu SC/APC Tek Modu Simplex Optik fiber adaptör düşük ekleme kaybı ile iyi nitelikleri ve istikrar olduğunu, biz satmak 10 pcs , 100 pcs Ve 200 pcs Adaptörü lot başına tek bir pakette. Biz de kaynağı SC/UPC Tekli Simplex Fiber Optik Adaptör. 100 adet/grup ve 200 adet/grup için adaptörü, paket plastik kutu, resimde
₺185.75
Satış
04050095 E316505 VW-1 9039 rastgele aksesuarları DVI-VGA kablo
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.
₺62.28
Satış
D-Link için, SFP-GE-ZX, 1000BASE-ZX SFP transceiver, 1.25G 1550nm 80 km SFP optik modülü ile çift LC konnektörü ve DDM funcion
1.25G 1550nm 80 km SFP çift LC konnektörleri ile optik alıcı-verici ve DDM fonksiyonu, D-ile Uyumlu bağlantı ekipmanları Opmedia Model No. OPMS-1524-80D ÜRÜN ÖZELLIKLERI 1.25 Gb/s veri bağlantıları kadar 1550nm dalga boyu DFB lazer verici ve PIN fotoğraf-dedektörü. kadar 80 km mesafe ulaşmak sıcak-takılabilir
₺212.51
Satış
HDMI Ağ uzatma kablosu ile HDMI loop out TX RX 1080 P HDMI AV sinyali Cat5 ağ kablosu RJ45 LAN Ethernet 100 m
1080 P HD HDMI Genişletici ile bir yerel loop çıkışı, Video/Ses sinyali ağ kablosu üzerinden up to100meters Yüksek performans, süper kararlılık, güvenilir Açıklama: HDMI sinyalinizi uzun mesafelere göndermek için HDMI uzatıcı bir ağ Cat6/5 UTP kabloları. Pahalı HDMI kabloları kullanmak yerine, bu cihaz, mevcut
₺506.98
Satış
5 adet USB 3.0 Tip A Erkek bir Kadın Kablo (1.6 FEET) 0.5 m
5 adet USB 3.0 Tip A Erkek bir Kadın Kablo (1.6 FEET) 0.5 m ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Ödeme Biz sadece Alipay ödeme kabul. Nakliye * Tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. * Ödeme akım üzerinde emin adres olun. *
₺79.93
Satış
100 adet FTTH SC APC Fiber Optik Konnektör Tek Çok Modlu Optik Fiber Kablo Hızlı Ve Hızlı Bağlayıcı Adaptörü için CATV Ağ
Gerekir Diğer Optik Fiber Bağlayıcı Veya Daha fazla Indirim? Aşağıdaki linke tıklayınız! Toptan 100 adet FTTH SC/APC-P Tek Çok Modlu Optik Fiber Kablo Hızlı Ve Hızlı Konnektör Adaptörü için CATV ağ (Yeşil) Ürün özellikleri Ekleme kaybı: az 0.3 dB Daha fazla 45 dB geri dönüş
₺435.96
Satış
Raf Montaj fiber sonlandırma kutusu patch panel optik dağıtım çerçeve ODF için LC 12 çekirdekli örgüsü
Bir optik dağıtım çerçeve (ODF) bir çerçeve sağlamak için kullanılan kablo iletişim arasındaki bağlantıları tesisleri, hangi entegre edebilirsiniz fiber ekleme, fiber sonlandırma, fiber optik adaptörleri ve tek bir ünitede birlikte konnektörleri ve kablo bağlantıları. Aynı zamanda çalışabilir olarak bir koruyucu cihaz korumak
₺196.40
Satış
5 çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modlu Tek Fiber SC Liman Harici güç Kaynağı
Özellikleri: Bir SC fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlamak IEEE802.3 ile tam Uyumludur 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX, IEEE802.3z 1000Base-FX Standart. Otomatik algılama yarım/tam çift yönlü aktarım modu Tx portu Oto-müzakere 10/100/1000 Mbps hızı ve Otomatik MDI/MDIX için Tx portu Sağlamak
₺648.74